O NAS

25 Sty by admin

O NAS

Firma „Usługi Transportowe Lucjan Olejnik” istnieje na rynku od 1994 roku. Przez te lata stale się rozwija i aktualnie posiada w swojej flocie samochodowej 5 pojazdów: 1 autobus i 3 BUSy oraz 1 ciężarówkę.

Dysponujemy różną ilością miejsc siedzących w pojazdach – od 8 do 50 miejsc, co sprawia, że jesteśmy elastyczni na żądania klienta i w łatwy sposób potrafimy się dopasować do wymagań.

Jesteśmy dumni z świadczonych przez nas usług, dzięki którym możemy zaoferować komfort podróży i co najważniejsze – bezpieczeństwo.

Usługi świadczone przez nas to między innymi:
– przewozy w stałych relacjach,
– transport gości weselnych,
– przewóz drużyn sportowych,
– dedykowane wynajmy dla turystów, w tym wycieczki po całym kraju i przez cały rok.

 • VOLVO 9700
  VOLVO 9700
  VOLVO 9700; ilość miejsc 49+2
 • VOLVO 9700
  VOLVO 9700
  VOLVO 9700; ilość miejsc 49+2
 • VECO IRISBUS
  VECO IRISBUS
  VECO IRISBUS; ilość miejsc 20+1
 • Man Temsa
  Man Temsa
  Man Temsa; ilość miejsc 30+2
 • Mercedes Sprinter
  Mercedes Sprinter
  Mercedes Sprinter; ilość miejsc 8+1
 • Samochód Ciężarowy Peugeot Boxer 3,5 t
  Samochód Ciężarowy Peugeot Boxer 3,5 t
  ładowność 1,2t

Posiadamy bardzo dobre jakościowo pojazdy, wykwalifikowanych kierowców jak również licencję na wykonywania transportu na terenie całego kraju.

Główna siedziba naszej firmy mieści się w Lubawce. Miasto Lubawka (do 1945 r. niem. Liebau) znajduje się w obniżeniu śródgórskim Brama Lubawska. Brama Lubawska zawdzięcza swą nazwę funkcji komunikacyjnej, ponieważ tworzy dogodne przejście z Dolnego Śląska do Czech, które odgrywało dużą rolę od czasów średniowiecza. Lubawka dzięki temu jest świetnym miejscem wypadowym do Republiki Czeskiej. Stąd łatwo dotrzeć w Czeskie Karkonosze, Skalne Miasta, do Pragi, Drezna czy też dalej np. w Morawski Kras. Również blisko jest z Lubawki w Karkonosze, Izery i Rudawy Janowickie. Serdecznie zapraszamy w nasze strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *